Son Düzenleme : 15 Temmuz 2012 - Pazar

Ana Sayfa »  » Üzüm Çekirdeğinin Faydaları

Üzüm Çekirdeğinin Faydaları

Eklenme Tarihi : 15 Temmuz 2012 - Pazar

Üzüm Çekirdeğinin Faydaları

Üzüm çekirdeğinin cildi güzelleştirdiği ve birçok hastalığa iyi geldiği belirtildi.

 

Üzüm Çekirdeğinin Faydaları

Üzüm çekirdeğinin beden ve zihin gücünü artırdığını, vücuda sayısız yararları olduğunu vurgulayan uzmanlar, “Üzüm çekirdeği, beden ve zihin gücünü artırıyor, kan yapıyor, vücutta biriken zararlı maddelerin dışarı atılmasını sağlıyor. Yüksek tansiyonu düşürüyor. Ülser, gastrit, karaciğer hastalıkları, dalak hastalıkları, romatizma ve mafsal iltihabına iyi geliyor. Kabızlığı gideriyor, kalbi güçlendiriyor, kanı temizliyor. Zayıflamaya yardımcı oluyor. Hamilelerin mide bulantısını önlerken, nekahet devresinin kolayca atlatılmasına yardımcı oluyor. Böbreklerdeki kum ve taşların düşürülmesine yardımcı oluyor. Üzüm çekirdeği ayrıca, hücreleri yenileyerek cildin güzelleşmesini de sağlıyor” dedi.

 

Üzüm çekirdeğinin bilinen en güçlü antioksidan olduğunu kaydeden uzmanlar, E vitamininden 50, C vitamininden 20 kat güçlü olduğunu, vücuda sigara gibi maddeler veya kirli havayla giren zararlı maddeleri etkisizleştirdiğini belirtti.

 

 

Gelen Aramalar: üzüm çekirdeğinin zararları,cildi güzelleştiren bitkiler,üzüm çekirdeği faydaları ve zararları,üzüm çekirdeğinin faydaları ve zararları,üzüm cekirdeginin faydalari,hangi bitkiler cildi güzelleştirir,üzüm çekirdeği,uzum cekirdegi zararlari,kudret nari hangi hastaliklara iyi gelir,vucudi guzelleştirmenin yollari video izle
Yorum Yap
Adınız Soyadınız:
Mesajınız:

En Çok Okunanlar

Son Eklenen Yazılar

14 Mart 2013 Derya’nın Dünyası Canlı İzle

En Çok Yorumlananlar